RSS Feed RSS novinky

Ženy tvoří polovinu lidstva. Jestliže se rozhodneme pracovat bez žen, je to jako kdybychom pracovali s jednou rukou za zády.
Brian Schwarz, výkonný ředitel Ernst & Young Australia

Staňte se blogerem

Proč se stát blogerem/blogerkou SŠokem blogu?

Ukážete, že přemýšlíte o postavení žen a mužů ve společnosti, dozvíte se novinky z oblasti genderových studií, rovných příležitostí a feminismu a můžete diskutovat nad různými tématy. Naučíte se psátJ, seznámíte se s osobami, které zastávají podobné názory a mají obdobné zájmy. Představíte se odborné veřejnosti z oblasti rovných příležitostí a naleznete zajímavé odkazy.

Nejlepší články budou zveřejněny ve zpravodaji Rovné příležitosti do firem, který se zaměřuje na rovné příležitosti ve firemním prostředí a je rozesílán manažerům a manažerkám soukromých firem i státní správy a odborníkům a odbornicím na rovné příležitosti žen a mužů.

Jaká dodržovat pravidla?

Vaše blogy by měly být z oblasti rovných příležitostí, genderových studií nebo feminismu. Blog je převážně určen pro studenty a studentky středních škol, ale není to podmínkou. Komentáře ani blogy by neměly nikoho urážet či napadat a mít sexistický, rasistický nebo jinak nedemokratický charakter.

Bloger/ka nese zodpovědnost za to, aby obsah jeho/jejího blogu nebyl v rozporu se zákony České republiky.

Uveřejněním blogu dává autor či autorka souhlas s uveřejněním blogu na této stránce, ale i na stránce http://www.feminismus.cz/ a http://www.zpravodaj.genderstudies.cz.

Jak se registrovat?

Klikněte na položku „Registrovat se“. Zde vyplňte své „Uživatelské jméno“ a email. Heslo vám přijde emailem. V emailu vám přijde i stránka, na které se můžete přihlásit. Po přihlášení se vám objeví administrátorská stránka, na které prosím, vyplňte svůj Profil (po kliknutí na „Profil“) a můžete zde publikovat svůj článek (po kliknutí na „Publikovat“ nebo „Napsat příspěvek“). Po vložení příspěvku označte „Čekající na prohlédnutí“ a „Uložit“. Administrátor/ka vám příspěvek propustí na internet, neobjeví se ihned. Pokud vám nevyhovuje rubrika, napište na email zpravodaj@genderstudies.cz, založíme novou. Váš profil mezi bolgery a blogerkami se objeví po publikování prvního článku.

Pokud budete chtít založit novou rubriku nebo budete mít nějaké technické či jiné otázky, napište na email zpravodaj@genderstudies.cz.

Registrovat se